WhatsApp
Yükleniyor...

Antalya otobüs reklamlarında Element Ajans farkı!

Yazılarımız ve Makalelerimiz.

Anasayfa Kurumsal Blog Antalya otobüs reklamlarında Element Ajans farkı!
25 Kasım 2019, 12:21 0 Yorum 1735 Okuma

Element Medya Ajans, şehri gezen ve en geniş kitleye ulaşan reklamlardan biri olan otobüs reklamları ile firmaları yüz binlerce kişiye tanıtıyor
 
 

Antalya’da uzun yılladır ‘Tam Ajans’ mantığı ile çalışan Element Medya Ajans, birçok firmaya web tasarımı, sosyal medya yönetimi, kurumsal kimlik çalışması, açık hava reklamları vb. alanda hizmet veriyor.


OTOBÜS REKLAMLARI İLGİ GÖRÜYOR
Bu hizmetler arasında en çok ilgi gören tanıtım çalışmalarının arasında ise açık hava reklamları yer alıyor. Antalyalı firmaların tercihleri arasında otobüs reklamları ilk sırada bulunurken, Element Medya Ajans, yapmış olduğu çok sayıda otobüs reklamı ile çözüm ortağı olduğu firmaların yüzbinlerce kişiye ulaşmasına imkan sağlıyor. Değişkenli ve sabit hatlı araçlar olmak üzer farklı seçenekler de sunulan hizmette ücretlendirmeler aylık olarak fiyatlandırılıyor.


TASARIM VE GİYDİRME ÜCRETİ YOK!
Antalya’da vermiş oldukları hizmetlerden bahseden Element Medya Ajans Sahibi Murat Seyirci, otobüs reklamları ile firmaların, istedikleri kitleyi kolaylıkla yakalayıp, yüzbinlerce kişiye ulaştıklarını belirtti. Ajans olarak sundukları otobüs reklamları hizmetinden herhangi bir tasarım ve giydirme ücreti de almadıklarını ekleyen Seyirci, kampanyalardan yararlanmak isteyen firmalara çağrıda bulundu.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum