WhatsApp
Yükleniyor...

AntalyaBurada Dergisi 6. Yılında yeni yüzüyle!

Yazılarımız ve Makalelerimiz.

Anasayfa Kurumsal Blog AntalyaBurada Dergisi 6. Yılında yeni yüzüyle!
25 Kasım 2019, 12:24 0 Yorum 1056 Okuma

Yayın hayatına 6 yıldır devam eden AntalyaBurada Dergisi, 6. yılına özel olarak hazırlanan yeni yüzüyle kısa süre içerisinde okurları ile buluşacak. Özel sayı için dev kampanyaların da hazırlandığı Antalya Burada Dergisi 4+1 yayın satın alan firmalara ücretsiz web sitesi hizmeti seçeneği veya otobüs reklamı, megalight reklamı ile billboard reklamı gibi fırsatlar sunuluyor.

 

Element Medya tarafından yayın hayatına devam eden AntalyaBurada Dergisi, 6. Yılını birbirinden cazip hediye seçeneklerinin olduğu bir kampanya ile kutluyor. Yayın hayatına başladığı tarihten bugüne kadar birçok firma ile işbirliği yaparak başarılı çalışmalara imza atan AntalyaBurada, 6. Yılında da yayın hayatına sürprizlerle devam ediyor.


YENİ YAŞA YENİ YÜZ!
AntalyaBurada Dergisi yeni yaşına özel kampanyalarının yanı sıra Türkiye'de bir ilke de imza atıyor. Yeni yaşında kapak tasarımında yeniliklere giden dergi yeni kapak formatı ile sektöründe bir fark daha atıyor. Dergi kapağında, kişi ve kurumun, üç boyutlu yazı karakterlerinin etrafındaki duruşlarının olduğu yeni bir tasarım hayata geçiriliyor. Kapaktaki kişinin duruşunu, farklı çekim teknikleri kullanılarak yansıtan konsept ile yeni bir trend yaratılıyor.


72. SAYIYA ÖZEL!
AntalyaBurada Dergisi, 6. Yılına özel hazırlanacak olan 72. sayısı ile firmalara için kaçırılmayacak bir reklam kampanyası gerçekleştiriyor.  Çok sayıda firmanın büyük ilgi gösterdiği kampanyada 6. Yıla özel hazırlanan bu kampanya ile 4+1 (1’i ücretsiz 5 aylık yayın) tam sayfa reklam alan firmalar, ücretsiz olarak web sitesi hizmeti sunuluyor. Bu ücretsiz hizmete ek seçenek olarak ise 1 adet megalight, billboard reklamı yada 1 aylık otobüs reklamı seçeneği sunuluyor.


Antalya'nın tek tabloid dergisi AntalyaBurada Dergisi, kısa süre içerisinde okunabilen bir dergi olması nedeniyle büyük ilgi görmeye devam ederken, yaygın dağıtım ağı ise derginin geniş kitlelere ulaşmasını sağlıyor.

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum